Böcek Tarama Hizmetinde Kullandığımız Teknik Ekipmanlarımız :

AG34 - Lornet-24 Non Linear Junction Detector Video info
Spectran HF-XFR (1Mhz-9,4 Ghz) Military Standard Pro. Spectrum Analyzer
Spectran HF-60100 +V4  -170dB (1Mhz-9,4Ghz) Real Time Spectrum Analyzer
OSCOR CPM-700 Deluxe Kit Counter Surveillance RF Monitor
OSCOR BMP-1200 Ext. 200Hz - 12Ghz Probe
OSCOR VLF Probe - max. 300V AC 50-60 Hz Land Line Tester Probe
CSR-PRO 1Mhz / 12 Ghz VFO/RF (NFM-WFM-AM-SSB-IR) Pro.  RF Analizör
CSR-PRO Lazer (IR) Dinleme Tespit Kiti
CSR-PRO Telefon Dinleme Tespit Modülü
Metageek Wi-Spy DBx -Local Wireless SPY Monitor PC Spectrum Analyzer
Sweepmaster F2560 Plus 1Mhz / 8 Ghz VFO/RF Dedektör
ACECO FC-5002   30 Mhz / 900 Mhz RF Tracer (FM/VHF-UHF)
ACECO FC-6002MKII  1Mhz / 6Ghz Digital Analog Low-Power Pro. RF Tracer
ACECO SC-1 Plus  30Mhz-2,8Ghz Digital/Analog RF Tester
ACECO FC-2002   10 Hz / 3 Ghz Analog Frequence Counter
Protek 7830   0 Mhz / 3000 Mhz Spectrum Analizör (AM/FM/SSB)
AOR SR2000 Professional Fequency Monitor with Spectrum 3 Ghz
900 Mhz / 5950 Mhz Çevresel Kablosuz (Wi-Fi) Gizli Kamera Tespit Cihazı
650nm Laser Optik (Kapalı Devre ve Kablosuz) Gizli Kamera Tespit Cihazı
ICOM  IC-R2500  0 Mhz / 3300 Mhz  PC Scanner-Spectrum Analyser (Computer Controlled)
Elektro Manyetik Alan Test Dedektörü (Tesla/Gaus Metre EMF)
Lan-Network Analyser
PTSN Land Line Telephone Analyser


Süphelerinizi Giderin !
Profesyonel Mini Gizli Ses Kayıt Cihazları ile şüphelerinize son verin!.

----------------------------
İş Yaşamınızdaki Pro. İstihbarat Ekipmanlarınız !
Personeliniz veya Çalışanlarınız hakkındaki şüphelerinizi gidermenizde yardımcı ürünler..

Tel : 0 216 472-6188
Gsm : 0 533 724-8853
Copyright 2004-2010
AG34 Elektronik Güvenlik Sistemleri San. ve Tic.
Tel : +90 216 472-6188 PBX    Gsm : + 90 533 724-8853
Böcek Arama Hizmeti Alırken !

Dinlendiğinizden veya gizli görüntülendiğinizden şüpheleniyor ve ortamınızda böcek taraması yaptırmak istiyorsunuz. Böcek tarama / arama hizmetini alacağınız ekibin bu konudaki yeterliliği (?) ne kadar önemli? Firmamız istihbarat teknolojileri alanında dünya pazarında satılmakta olan ve satışı son kullanıcıya sunulmayan (Emniyet ve Askeri birimlere satılan) çok özel dinleme sistemleri ve çalışma methodları alanında yıllardır aralıksız olarak araştırma ve geliştirme yönünde faaliyet göstermektedir.
...devamı
  • Böcek Tarama Cihazları
Casus Böcek Dinleme Cihazı, Casus Cep Telefonu ve Gizli Kameraları tespit edebilen; verici tespit cihazları, böcek dedektörleri ve kamera tespit cihazları ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Casus dinleme cihazları ve gizli kameraları tespit edebileceğiniz profesyonel ürünler için ;

www.VericiTespitCihazi.com
Verici Tespit Cihazı ve Casus Böcek Dedektörleri
Pro. Casus Böcek Tarama Ekipmanlarımız
_____________________________________________________________________________________Arama hizmeti, en uygun, en doğru ekipmanlar ve AG34 Profesyonelliği, deneyimi ile beraber sunulmaktadır.
Gerekli teknik techizat ve ekipman ile doğru, kaliteli hizmet AG34 tarafından şüpheye yer verilmeksizin sunulmaktadır. Konuyla ilgili tüm sorularını yanıtlamaya hazırız !.
Kredi Kartı ile Satışımız Vardır

Web sitemizden download edeceğiniz "Mail Order Formu" ile ofisimize gelmeden de kredi kartınız ile alım yapabilirsiniz.
AG34
Güvencesi ile
Kaliteli Ürün ve
2 Yıl Garanti
Profesyonel bir böcek tarama hizmetindeki ekipman yeterliliğinin önemi yanı sıra, bilgi ve tecrübe yeterliliği de son derece önemlidir. Hangi seviyede ekipmana sahip olunursa olunsun, ne aradığınızı ve uygulama taktiklerini ve stratejilerini bilmediğiniz takdirde cihazların yeterliliği de hiçbir bir önem taşımayacaktır. AG34 bu konudaki güncel teknolojinin el verdiği sistemler ve uygulanabilirlik sınırlarını yıllardır günü gününe yakından takip etmekte ve bu teknolojileri üretici firmalar nezdinde yerinde incelemekte, sürekli araştırmada ve geliştirme noktasında sıcak çalışma halindedir. Ortamınızda aranan casus cihazlar her zaman tahtakale piyasasında satılan ucuz Çin malı ürünler olmayabilir!. Bu nedenle hizmetin doğru ekip ve ekipmanlar ile sunulması; mevcut risklerinizin devam  etmesini veya etmemesini oluşturacak önemli bir faktördür.

Böcek Tarama Ekibinin Doğruluğu
"Böcek Tarama" hizmeti ne yazık ki ülkemizde birçok konuda olduğu gibi bu alanda da suistimal edilmektedir. Konu hakkında bir bilgisi ve geçmişi olmayan kişilerce yapılmaya çalışılmakta ve dolayısı ile hizmet talebinde bulunan kurum ve kişiler ne yazıkki kolaylıkla kandırılmaktadır. Hatta müşteri nezdinde arama yapıyor gibi görünen kişiler, bozuk anahtarlık veya kalem kameraya ait elektronik devreleri el çabukluğu ile ortamda bulmuş gibi müşteriye sunmakta ve kendini başarılı (?) göstermeye çalışmaktadır.  AG34 olarak sunduğumuz profesyonel hizmetin, her zaman konuya hakim uzmanlar nezdinde denetlenmesine ve hizmetin sunumu aşamasında gözlemlenmesine açık olduğumuzu ifade ettik ve etmekteyiz.  Firmamız bu gibi suistimalleri ortadan kaldırabilmek amacıyla böcek taraması için çağırdığınız ekibin/firmanın doğru hizmet sunumunu test edebilirsiniz. Firmamız tarafından gözlem ekibi ve test ekipmanlarını ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Böcek Taraması öncesi ortamınıza ekibimizin yerleştireceği birkaç özel dinleme cihazı ile kandırılmakta olup olmadığınızı kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.  AG34 kendi böcek tarama hizmetinin sunumu esnasında bu gibi testlere açık olduğunu net olarak ifade etmektedir.
Ekipman Yeterliliği ve Önemi
Tiny B22
Mikro Ses Dinleme Kayıt Cihazı

6x25x31 mm
300 Saat Kapasite
24 Saat Pil Ömrü
6 gr
Kanuni  Uyarı : Web sitemizde yayınlanan tüm yazılar ve açıklamalar firmamıza aittir. Kısmende olsa yazı ve görsellerimizin kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması halinde uyarıda bulunmaksızın FESK mahkemelerince kanuni girişimlerde bulunacağımızı alenen beyan ederiz. (FESK : Fikrî Haklar Kapsamında Bilgi ve Emeğin Korunması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu )