Süphelerinizi Giderin !
Profesyonel Mini Gizli Ses Kayıt Cihazları ile şüphelerinize son verin!.

----------------------------
İş Yaşamınızdaki Pro. İstihbarat Ekipmanlarınız !
Personeliniz veya Çalışanlarınız hakkındaki şüphelerinizi gidermenizde yardımcı ürünler..

Tel : 0 216 472-6188
Gsm : 0 533 724-8853
Copyright 2004-2010
AG34 Elektronik Güvenlik Sistemleri San. ve Tic.
Tel : +90 216 472-6188 PBX    Gsm : + 90 533 724-8853
Casus Böcek Tarama Hizmeti
Profesyonel ekip ve teknik techizatlar ile ortamınızı tarıyoruz. AG34 profesyonel böcek tarama hizmetine ilişkin detaylı bilgi için arayınız.
___________________________________

Böcek Dedektörü ve Kullanımı
Dinlenme ve görüntülenme şüpheleriniz için böcek arama cihazı satışı ve eğitimi ofisimizde sunulmaktadır. Cihaz edinmenin yanı sıra nasıl kullanılacağını bilmek işin en önemli yanıdır.SEARCH

       
Pro. Casus Böcek Arama ve Tespit Hizmeti
_____________________________________________________________________________________AG34 Gizli Dinlendiğinizden veya Gizli İzlendiğinizden şüphelendiğinizde, Profesyonel Arama Hizmeti ile 7/24 yanınızdadır.Ulusal ve Uluslararası sunduğumuz Casus Böcek Tespit ve Arama Hizmeti Servisimiz ile daima yanınızdayız.
  • Bilgisayar Güvenliği
  • Network Analizi
  • Sistem Analizi
  • Risk Analizi
  • Kablolama Analizi
Casus Dinleme riskine karşı ortamlarınızı üst düzey profesyonel dedektör ve tespit cihazları ile arama hizmeti sunuyoruz. Kişisel Güvenlik alanında hizmet vermekte olduğumuz "Casus Böcek Arama Tespit Hizmeti"miz, sektörün önde gelen pazarı olan Amerika, İngiltere ve İsrail'de sunulan standartlarda sunulmaktadır. C.S.S. (Counter Surveillance Service) hizmetinin en önemli yanı, bu tip casus dinleme cihazlarını ve gizli kamera teknolojilerini  çok iyi tanımak gerekliliğidir. Bu teknolojinin uygulanabilirlik sınırlarını çok iyi bilmeden arama hizmetinin sunulması mümkün değildir.

CASUS DİNLEME CİHAZLARI VE GİZLİ KAMERA SİSTEMLERİ

Kısa Menzilli Dinlemeler
Kısa mesafeli dinleme cihazlarında 100 mt ile 300 metre menzilde dinleme yapabilecek süper minyatür ürünler mevcuttur. Günümüz teknolojisinde olabildiğince küçük boyutlara indirgenmiş olduğundan akla gelebilecek her türlü objenin içerisine gizlenmiş olarak karşımıza çıkabilmektedir. Gelişmiş teknolojinin ileri seviyesindeki "böcek"leri, mikro amperler seviyelerindeki enerji tüketim kabiliyetleri sayesinde kendi pilleri ile günlerce gizlenmiş oldukları yerden yayın yapabilmektedirler. Uzun süreli dinleme hedeflenmiş olan uygulamalarda ise bu casus böcekler, içinde enerji barındıran aygıtlar içine de uygulanmaktadır. Bu sayede casus böcekler (Vericiler), enerjilerini uygulandıkları aygıt içindeki enerjiden alarak günler, haftalar hatta aylar boyu yayın yapabilmeleri sağlanabilmektedir. Profesyonel seviyedeki uygulamalarda, bu tip casus cihazların, herhangi biri tarafından tespit edilebilirdiği neredeyse imkansız olabilmektedir.  Piyasada kablosuz dinleme cihazlarında bulunabilirliği olan verici tiplerinde, kendi pilleri ile 1 aya kadar sürekli yayın yapabilen böcekler mevcuttur.

Uzak Menzilli Dinlemeler
300 metrenin üzerinde bir mesafede dinleme hedeflenen durumlarda tercih edilecek cihazlar ayrı bir kategoride yerini almaktadır. Böyle bir durumda GSM tabalı ürünler tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Bu tip casus dinleme cihazları istenilen her türlü objenin içine uygulanabilmektedir. GSM tabalı dinleme cihazı ortama yerleştirilmeden önce cihazın içine Sim kart yerleştirilerek ortama bırakılmaktadır. Bu cihazlar sürekli RF (Radio Frequence) tabanlı yayın yapmadığından dolayı, arama yapıldığı esnada aktif değilse tespit edilebilirliği bulunmamaktadır. Bu tip GSM tabanlı dinleme cihazı, dinlenmesi istenilen esnada, dinleyecek kişi tarafından aranarak aktif edilmektedir.  Bu sayede ortam, telefon hatları üzerinden dinlenebilmekte ve uzaktan kaydedilebilmektedir.

Uzaktan Böceksiz Dinlemeler
Dinlenmesi planlanan ortama verici yerleştirilmeden yapılan yüksek teknolojili dinleme sistemleridir. Dinlenecek ortama gönderilen Infrared Lazer ile ses titreşimlerinin aynı yolla geri taşınıp sese çevrilmesini sağlayan ürünlerdir. Bu tip ürünler yüksek maliyetli tam profesyonel ürünler olduğundan bireysel anlamda satın alınıp kullanılabilecek olan ürünler değildir. Emniyet ve istihbarat birimleri tarafından kullanılabilen sistemlerdir.

Gizli Kameralar
Gizli görüntü yakalayabilen cihazlar da günümüz teknolojisi sayesinde inanılmaz boyutlara indirgenmiş olarak karşımıza çıkabilmektedir. Sesli video yakalayabilen cihazlar bir kalemin içine sığabilecek boyutlara varan ölçülerde her türlü eşya içine kolaylıkla gizlenebilen kameralardır. Bu tip kameraların türlerine göre kayıt süreleri (kayıt kapasiteleri) ve batarya ömürleri limitli olduğundan kısa süreli operasyonlarda tercih edilebilmektedir. Uzun süreli kayıt hedeflenen durumlarda ise kullanılacak sistem ve düzenekler farklılaşmaktadır. Bu tip kameralar da sürekli enerji alabileceği bir eşya içine yerleştirilmektedir. Kayıt sistemi olarak da, ya harddisk'e sahip bir DVR kullanılmakta veya  IP tabanlı server üniteleri aracılığı ile internet veya wireless network üzerinden aktarılarak uzaktan kaydedilmesi mümkün olabilmektedir. Bu tip gizli kameralara en bilindik örnekler ise, dvd player, abajur, kütüphanede duran bir kitap içinde, prizde duran bir adaptör içinde, mevcut TV içinde, klima içinde olabilmektedir. Ancak yinede bu uygulamayı akla gelebilecek her türlü obje içine de sığdırmak mümkün olabilmektedir.

Taşınabilir Kameralar
Medya ve istihbarat birimlerince kullanılan seyyar kameralar da kamerayı taşıyacak kişinin üzerinde değişik tiplerde olabilmektedir. En bilindik tipleri düğme kameralardır. Ancak üst düzey profesyonel bir kamera kullanıldığında ise bu kameralar karşımıza kravat, gözlük, kol saati, cep telefonu, kravat iğnesi, sigara paketi, hesap makinası, çakmak, usb bellek, kimlik kartı görünümünde, ayakkabı üzerinde, şapka içinde, bluetooth kulaklık veya mp3 kulaklığı görünümünde çıkabilmektedir. Tipi ne olursa olsun bu tip kameraların tesbit cihazı kullanılmaksızın fark edilmesi mümkün değildir.

Casus Böcek Arama / Tarama Hizmeti ve Dinleme Cihazlarına / Gizli Kameralara Karşı Korunma Eğitimi
Alacağınız profesyonel arama hizmetimizin neticesinde ortamınızda bu tarz casus dinleme veya görüntüleme cihazı bulunmamış olması, akabinde uygulanamayacağı anlamına gelmemektedir. Bu sebeple hizmetimizin en önemli bir yanı da, ortamınızdaki potansiyel dinlenebilirlik ve görütülenebilirlik riskinin tarafımızdan belirlenerek, böyle uygulamalara karşı alabileceğiniz önlemler hakkında detaylı olarak bilgilendirmemiz ve eğitim sunmamızdır. Önerilerimiz ve tavsiyelerimiz neticesinde sağlanacak olan muhtelif defans sağlayıcı teknik cihazlar ile dinlenme ve görüntülenme riskinizi yok denecek kadar minimuma indirgeyebileceksiniz.

Tekrar hatırlatmak istiyoruz ki ; Profesyonel Böcek Arama / Tarama Hizmeti, konusunda uzman kuruluştan alınır.  Alacağınız hizmete yönelik,  "Teknik Ekipman Yeterliliği"ni ve özellikle "Teknik Bilgi Yeterliliği"ni lütfen ciddi olarak sorgulayınız !.
Kredi Kartı ile Satışımız Vardır

Web sitemizden download edeceğiniz "Mail Order Formu" ile ofisimize gelmeden de kredi kartınız ile alım yapabilirsiniz.
AG34
Güvencesi ile
Kaliteli Ürün ve
2 Yıl Garanti
Tiny B22
Mikro Ses Dinleme Kayıt Cihazı

6x25x31 mm
300 Saat Kapasite
24 Saat Pil Ömrü
6 gr
Kanuni  Uyarı : Web sitemizde yayınlanan tüm yazılar ve açıklamalar firmamıza aittir. Kısmende olsa yazı ve görsellerimizin kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması halinde uyarıda bulunmaksızın FESK mahkemelerince kanuni girişimlerde bulunacağımızı alenen beyan ederiz. (FESK : Fikrî Haklar Kapsamında Bilgi ve Emeğin Korunması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu )